PSS0E221K0200100125000A
PSS0E221K0200100125000A
Reference Only
PSS0E221K0200100125000A
Series:PSS; Voltage:2.5 V; Capacitance:220 µF; Tolerance:+10/-10 %; Pitch:2.0 mm; Dimension:10×12.5 mm; Lead Length:Standard; Packing:Ammo
Product Description