PSS0E221K0200063008050B
PSS0E221K0200063008050B
Reference Only
PSS0E221K0200063008050B
Series:PSS; Voltage:2.5 V; Capacitance:220 µF; Tolerance:+10/-10 %; Pitch:2.0 mm; Dimension:6.3×8 mm; Lead Length:5.0 mm; Packing:Bulk
Product Description