PSS0E220K0250050080045A
PSS0E220K0250050080045A
Reference Only
PSS0E220K0250050080045A
Series:PSS; Voltage:2.5 V; Capacitance:22 µF; Tolerance:+10/-10 %; Pitch:2.5 mm; Dimension:5×8 mm; Lead Length:4.5 mm; Packing:Ammo
Product Description