PSS0E220K0200100125050B
PSS0E220K0200100125050B
Reference Only
PSS0E220K0200100125050B
Series:PSS; Voltage:2.5 V; Capacitance:22 µF; Tolerance:+10/-10 %; Pitch:2.0 mm; Dimension:10×12.5 mm; Lead Length:5.0 mm; Packing:Bulk
Product Description