PSS0E220K0200063008045B
PSS0E220K0200063008045B
Reference Only
PSS0E220K0200063008045B
Series:PSS; Voltage:2.5 V; Capacitance:22 µF; Tolerance:+10/-10 %; Pitch:2.0 mm; Dimension:6.3×8 mm; Lead Length:4.5 mm; Packing:Bulk
Product Description