PSS0E102K0200100125045A
PSS0E102K0200100125045A
Reference Only
PSS0E102K0200100125045A
Series:PSS; Voltage:2.5 V; Capacitance:1000 µF; Tolerance:+10/-10 %; Pitch:2.0 mm; Dimension:10×12.5 mm; Lead Length:4.5 mm; Packing:Ammo
Product Description