CPZ59X-BZX84C39
Reference Only
CPZ59X-BZX84C39
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 12.990 X 12.990; PD max: 350mW; IZM max: 6.4mA; VZ(NOM): 39V; Vzmin: 37V; Vzmax: 41V; @IZT: 2mA; ZZTmax(in Ω): 130Ω; @IZT: 2mA; IR: 0.05μA; @VR: 27.3V
Product Description