CPZ28X-CMPZ5255B
CPZ28X-CMPZ5255B
Reference Only
CPZ28X-CMPZ5255B
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 12.990 X 12.990; PD max: 350mW; IZM max:  - ; VZ(NOM): 28V; Vzmin: 26.6V; Vzmax: 29.4V; @IZT: 4.5mA; ZZTmax(in Ω): 44Ω; @IZT: 4.5mA; IR: 0.1μA; @VR: 21V
Product Description