CPZ28X-CMPZ5226B
CPZ28X-CMPZ5226B
Reference Only
CPZ28X-CMPZ5226B
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 12.990 X 12.990; PD max: 350mW; IZM max:  - ; VZ(NOM): 3.3V; Vzmin: 3.135V; Vzmax: 3.465V; @IZT: 20mA; ZZTmax(in Ω): 28Ω; @IZT: 20mA; IR: 25μA; @VR: 1V
Product Description