CPZ28X-BZX84C5V6
CPZ28X-BZX84C5V6
Reference Only
CPZ28X-BZX84C5V6
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 12.990 X 12.990; PD max: 350mW; IZM max: 45mA; VZ(NOM): 5.6V; Vzmin: 5.2V; Vzmax: 6V; @IZT: 5mA; ZZTmax(in Ω): 40Ω; @IZT: 5mA; IR: 1μA; @VR: 2V
Product Description