CPZ28X-BZX84C33
Reference Only
CPZ28X-BZX84C33
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 12.990 X 12.990; PD max: 350mW; IZM max: 7mA; VZ(NOM): 33V; Vzmin: 31V; Vzmax: 35V; @IZT: 2mA; ZZTmax(in Ω): 80Ω; @IZT: 2mA; IR: 0.05μA; @VR: 23.1V
Product Description