CPZ28X-1N5252B
Reference Only
CPZ28X-1N5252B
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 12.990 X 12.990; PD max: 500mW; IZM max:  - ; VZ(NOM): 24V; Vzmin: 22.8V; Vzmax: 25.2V; @IZT: 5.2mA; ZZTmax(in Ω): 33Ω; @IZT: 5.2mA; IR: 0.1μA; @VR: 18V
Product Description