CPZ25-1N5938B
Reference Only
CPZ25-1N5938B
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 33.500 X 33.500; PD max: 1.5W; IZM max: 41mA; VZ(NOM): 36V; Vzmin: 34.2V; Vzmax: 37.8V; @IZT: 10.4mA; ZZTmax(in Ω): 38Ω; @IZT: 10.4mA; IR: 1μA; @VR: 27.4V
Product Description