CPZ25-1N5934B
Reference Only
CPZ25-1N5934B
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 33.500 X 33.500; PD max: 1.5W; IZM max: 62mA; VZ(NOM): 24V; Vzmin: 22.8V; Vzmax: 25.2V; @IZT: 15.6mA; ZZTmax(in Ω): 19Ω; @IZT: 15.6mA; IR: 1μA; @VR: 18.2V
Product Description