CPZ25-1N5928B
Reference Only
CPZ25-1N5928B
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 33.500 X 33.500; PD max: 1.5W; IZM max: 115mA; VZ(NOM): 13V; Vzmin: 12.35V; Vzmax: 13.65V; @IZT: 28.8mA; ZZTmax(in Ω): 7Ω; @IZT: 28.8mA; IR: 1μA; @VR: 9.9V
Product Description