CPZ25-1N5921B
Reference Only
CPZ25-1N5921B
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 33.500 X 33.500; PD max: 1.5W; IZM max: 220mA; VZ(NOM): 6.8V; Vzmin: 6.46V; Vzmax: 7.14V; @IZT: 55.1mA; ZZTmax(in Ω): 3Ω; @IZT: 55.1mA; IR: 5μA; @VR: 5.2V
Product Description