CPZ25-1N5918B
Reference Only
CPZ25-1N5918B
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 33.500 X 33.500; PD max: 1.5W; IZM max: 294mA; VZ(NOM): 5.1V; Vzmin: 4.845V; Vzmax: 5.355V; @IZT: 73.5mA; ZZTmax(in Ω): 4Ω; @IZT: 73.5mA; IR: 5μA; @VR: 2V
Product Description