CPZ25-1N5913B
Reference Only
CPZ25-1N5913B
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 33.500 X 33.500; PD max: 1.5W; IZM max: 454mA; VZ(NOM): 3.3V; Vzmin: 3.135V; Vzmax: 3.465V; @IZT: 113.6mA; ZZTmax(in Ω): 10Ω; @IZT: 113.6mA; IR: 100μA; @VR: 1V
Product Description