CPZ19-CMPZ5250B
Reference Only
CPZ19-CMPZ5250B
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 17.716 X 17.716; PD max: 350mW; IZM max:  - ; VZ(NOM): 20V; Vzmin: 19V; Vzmax: 21V; @IZT: 6.2mA; ZZTmax(in Ω): 25Ω; @IZT: 6.2mA; IR: 0.1μA; @VR: 15V
Product Description