CPZ19-BZX84C8V2
Reference Only
CPZ19-BZX84C8V2
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 17.716 X 17.716; PD max: 350mW; IZM max: 30mA; VZ(NOM): 8.2V; Vzmin: 7.7V; Vzmax: 8.7V; @IZT: 5mA; ZZTmax(in Ω): 15Ω; @IZT: 5mA; IR: 0.7μA; @VR: 5V
Product Description