CPZ18-BZX84C6V2
Reference Only
CPZ18-BZX84C6V2
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 13.779 X 13.779; PD max: 350mW; IZM max: 40mA; VZ(NOM): 6.2V; Vzmin: 5.8V; Vzmax: 6.6V; @IZT: 5mA; ZZTmax(in Ω): 10Ω; @IZT: 5mA; IR: 3μA; @VR: 4V
Product Description