CPZ18-BZX84C3V3
Reference Only
CPZ18-BZX84C3V3
Mounting: Bare die;Case: Chip_Packaging; Configuration/: Bare die 13.779 X 13.779; PD max: 350mW; IZM max: 76mA; VZ(NOM): 3.3V; Vzmin: 3.1V; Vzmax: 3.5V; @IZT: 5mA; ZZTmax(in Ω): 95Ω; @IZT: 5mA; IR: 5μA; @VR: 1V
Product Description