BZT52C10T
BZT52C10T
Reference Only
BZT52C10T
Vz=52V;Iz=5mA;P=500mW;Zzt=30?;Package=SOD-523
Manufacturer:
MDD Diodes
Category:
Discrete Semiconductors
Sub Category:
Other
MDD Diodes
Product Description